کریمی: از بازی نکردنم خوشحالم/ باشگاه باید درباره من تصمیم بگیرد

علی کریمی پس از پیروزی یک بر صفر برابر کره جنوبی گفت: اگر هواداران نبودند نمی توانستیم کاری کنیم. از اینکه آنها آمدند و تیم را حمایت کردند تشکر می کنم و امیدوارم در بازی بعدی مقابل ازبکستان هم با پیروزی از میدان خارج شویم. شاید امشب از اینکه بازی نکردم خوشحالم زیرا بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند.

وی ادامه داد: در پایان بازی در رختکن به مسعود شجاعی گفتم اخراج شدنت حکمتی داشت زیرا بعد از اینکه شجاعی اخراج شد بهتر بازی کردیم. دست همه هواداران درد نکند چه آنهایی که به ورزشگاه آمدند و چه آنهایی که پای تلویزیون هایشان نشسته بودند.کریمی در مورد حضور وزیر ورزش در رختکن تیم ملی اظهار داشت: ایشان به ما خسته نباشید گفتند و روحیه دادند. دستشان درد نکند.

کاپیتان دوم تیم ملی در مورد حرص و جوش خوردنش روی نیمکت گفت: وقتی در میدان هستی کمتر حرص و جوش می خوری اما در روی نیمکت حرص و جوش بیشتر است، این هم فدای سر تمام مردم ایران.

وی در مورد اینکه از مردم خواست تیم ملی را بیشتر تشویق کنند، گفت: نیازی به این کار نبود اما من هم تحت تأثیر جو قرار گرفتم و چنین کاری کردم. پیروزی برابر کره کارمان را سخت تر می کند. نباید تحت تأثیر این برد قرار بگیریم. باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و بیشتر کار کنیم.

کریمی تصریح کرد: بازی با ازبکستان دست کمی از بازی با کره جنوبی ندارد زیرا این تیم امشب قطر را برده و در کورس قرار گرفته است.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه تکلیفش با این تیم چه شد، خاطرنشان کرد: من هستم تا زمانی که خود باشگاه تصمیم بگیرد.

https://www.facebook.com/Perspolis.FC?ref=stream
Advertisements